Ogorodnik: isolatsioonist mängule tulemine on nagu uus hooaeg (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Otse isolatsioonist mängule tulnud Maardu Linnameeskonna poolkaitsja Vladislav Ogorodnik tõdes, et koroonaviirus paneb sel hooajal võistkonnad ebavõrdsesse seisu. 

"Täitsa võrdne oli, aga kahjuks ei teinud me oma kõige paremat sooritust," tõdes Ogorodnik pärast võõrsil 0:1 Pärnu Vaprusele kaotamist. Maardu viimane kohtumine toimus 10. septembril, kui kodus alistati 4:1 Pärnu JK. Paar päeva hiljem andsid kaks Maardu mängijat positiivse koroonaproovi ning kogu meeskond istus kodus.

"Kodusistumine andis tunda. Sellisest seisust mängule tulemine on teatud määral nagu uus hooaeg. Nagu puhkus oleks olnud, kui neid asju üldse trennideks nimetada võib. Proovisime natuke end vormi ajada ja siis kohe mängule. Neil võistkondadel on eelis, kes sellisesse olukorda ei satu. See on kindlasti erakordne."

Tänases kohtumises jagati välja palju kollaseid ning pärast lõpuvilet andis kohtunik Deniss Petrov punase Maardu ründajale Vitali Gussevile. "Ausalt öeldes tundub, et keegi polnud kohtunikuga väga rahul. Meie olime emotsionaalsed ja ega vastased polnud ka väga vaiksed. Nagu näha, siis ka nende treener sai kollase. See midagi näitab. Ausalt öeldes olin ma natuke pettunud mänguseisus ja ei saanud aru, mille eest Gussev punase sai. Nägin, et ta läks ära ja kohtunik jooksis järgi ning andis punase. Eks pärast saan teada. See oli üllatav."

REKLAAM

Tabelis on Maardu endiselt esimesel kohal, aga Vaprus kaotab neile vaid punktiga. Siiski on Maardul üks mäng vähem peetud ja sealt teatav varu. "Mängijana sa sellele ei mõtle. Tuleb võtta mäng mängu järel. Iga kohtumine on vaja võita. Mitte midagi pole muutunud. Vahet pole, kuidas tänane mäng lõppes - iga järgmine mäng on vaja võita ja kõik."

Pärnu eest tegutses tavapärane poolkaitsja Robin Limberg seekord keskkaitses ja sai kohe kirja nullimängu. "Muidugi võib jääda rahule! Taga null!" rõõmustas ta lõpuvile järel. "Ütleks niimoodi, et alguses oli väga harjumatu, aga mängu jooksul sain aina rohkem sisse. Võib rahule jääda."

Limberg kinnitas, et tänane Maardu polnud varasemast nõrgem. "Ei olnud, joosta nad jõuavad ja oskused ei kadunud kuhugi. Tahtsime natuke rohkem võita ja olimegi võitu väärt."

Eelmisel nädalal teenis Vaprus 1:2 kaotuse Tartu Tammeka U21 vastu. "Mingil määral tõi see kindlasti meid maa peale. Võitsime Elvat 6:0 ja olime kolm kuud kaotuseta. Eks ta ikka tõi maa peale. Tegime korrektuurid ja see mäng oli vaja võita, kui tahame tiitlit võtta. Siht on silme ees - Premium liiga!"

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK