Nördinud Savic: võib-olla jäi asi kehva lahendamise taha (0)

Marko Savic. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Levadia peatreener Marko Savic oli pärast valusat 2:3 kaotust Viljandi Tulevikule mõistagi äärmiselt pettunud meeleolus.

Kuigi Levadia asus kohtumist 12. minutil Frank Liivaku pealöögist juhtima, suutis Tulevik esimese poolaja teises pooles ohjad enda kätte haarata ja 37. minutil läbi Herol Riibergi tabamuse mängu viigistada.

Kuigi 1:1 püsis teisel kolmveerandtunnil pikalt tablool ja ajas Levadial tule takku, jõudis otsustavaks saanud väravani hoopis Tulevik, kui 79. minutil pani värava eest palli võrku Kaimar Saag. 90. minutil kindlustas Tulevik asja lõplikult ära, kui Nikita Komissarov lõpetas kontrarünnaku vasakusse alanurka saadetud löögiga.

Üleminutitele 1:3 seisult vastu läinud Levadia ei andnud aga alla ning jõudis Mark Oliver Roosnupu teise üleminuti väravast 2:3-ni, kuid polnud paraku rohkemaks suuteline. Napisõnaline Savic väljendas mängu järel tulemuse osas selget nördimust.

REKLAAM

Väga karm kaotus - mis täna valesti läks?
Mis valesti läks? Ma ei tea.

Aga kuidas sulle tundub? Mille taha asi jäi?
Võib-olla ei suutnud me oma võimalusi hästi lahendada. Meil oli palju võimalusi, aga me ei lahendanud neid ja nemad omakorda karistasid ära.

Kui oluliseks see punktikaotus tiitliheitluses saada võib?
Ma ei tea.

Aga mis sa arvad?
Ma ei arva praegu mitte midagi. Seda näeme hooaja järel.

Tahan sinuga rääkida ka ühest hiljuti ohtralt kõneainet põhjustanud loost: teie kapten Brent Lepistu avaldas nädala alguses, et Eesti koondise peatreener Thomas Häberli olevat Levadia peatreenerile - ma ei tea, kas sinule või Vladimir Vassiljevile - öelnud, et ei usalda Lepistut. (Savic lubas mängueelsel pressikonverentsil, et räägib antud teemal meediaga pärast mängu: "Ma ei näe probleemi sellisele küsimusele vastamisel, aga praegu keskendume eelolevale mängule ... Pärast mängu võime sellest rääkida. Vastan kõigele.")
Ma ei kavatse sellest praegu rääkida. Kas sa tõesti arvad, et kaks minutit pärast sellist mängu hakkan ma rääkima Lepistust, Häberlist? Kas sa tõesti arvasid, et ma hakkan sellele vastama?

Ma lihtsalt küsisin.
Ma ei vasta.

Olgu siis nii. Veel mängust - kas sa tundsid, et see märg ja libe väljak raskendas täna mängimist märkimisväärselt?
Väljak oli hea.

Te alustasite mõlemat poolaega väga intensiivselt ja haarasite kontrolli. Paraku suutis Viljandi mõlemal puhul väga hästi mängu tagasi tulla ja haaras initsiatiivi hoopis endale. Mis sa arvad, miks te seda hoida ei suutnud?
Me ei kaitsnud nende kontrarünnakuid hästi.

***

Levadia jätkab liigatabelis endiselt liidripositsioonil, olles kogunud 67 punkti. Kolm mängu vähem pidanud tiitlikonkurent Flora on 11 punkti kaugusel maas.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK