Nõmme Unitedi ghanalane sai viiendal minutil punase, aga meeskond ikkagi võitis (3)

Kui Nõmme Unitedi esimeses Taliturniiri mängus sai üks ghanalane neli minutit pärast väljakule sisenemist vigastuse ja lahkus kanderaamil, siis täna toimunud teises Taliturniiri mängus sai teine ghanalane viiendal minutil otse punase kaardi. United võitis sellegipoolest taas, alistades Tallinna Flora duubelmeeskonna 2:1.

Poolkaitsja Mendy Boatengi kiirele eemaldamisele vastas 11 minutit hiljem florakas Robert Veering, kes korjas samuti otse punase kaardi.

Esiliiga eelmise hooaja parim väravakütt Egert Õunapuu viis Nõmme Unitedi 17. minutil juhtima. Avapoolaja lõpus Even Hurt penaltist viigistas, aga 82. minutil lõi Steven Salmistu nõmmekad võidule.