Nõmme United pani Paide noored korralikult paika (0)

FC Nõmme United tegi Esiliiga 23. mänguvoorus Paide Linnameeskond U21 võistkonnale tagasi, võttes 4:1 võidu. Oma esimese tabamuse Nõmme Unitedi särgis sai kirja laenul olev Markus Riisenberg.

Nõmme United läks kohtumist juhtima 2. minutil, kui Markus Riisenberg leidis kavala sööduga üles Egert Õunapuu ning ründeäss saatis palli väikse triki järel posti kõrvale. Seitse minutit hiljem taastas Kevin Kärp viigiseisu. 28. minutil kõmmutas Dimitri Jepihhin kodused taas ette.

Teisel poolajal jätkas Riisenberg sealt, kus Nõmme United pooleli jäi ning sutskas palli kolmandat korda võrku. Duelli lõppskoori vormistas Andreas Tiits mõned minutid enne kohtumise lõpuvilet.

Nõmme United sai seega kirja 4:1 võidu ning jätkab Esiliigas seitsmendal pulgal. Hooaja kümnenda kaotuse saanud Paide Linnameeskond U21 on 39 silmaga viies.