Nõmme Kalju teeb hooaja esimese murutrenni alles päev enne mängu Levadiaga (10)

Nõmme Kalju on kõik senised selle hooaja võistluskohtumised pidanud kunstmurul. Teisipäeval kohtutakse FCI Levadiaga aga A. Le Coq Arenal. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Valitsev Eesti jalgpallimeister Nõmme Kalju peab oma selle hooaja esimese mängu naturaalsel murul teisipäeval, kui Premium liiga 12. voorus minnakse vastamisi FCI Levadiaga. Esimese murutrenni teeb meeskond alles täna.

"Siiani pole me tavamurul teinud ainsatki trenni, aga ma ei pea seda homset kohtumist silmas pidades probleemiks. Täna harjutame murul," sõnas Kalju peatreeneri kohusetäitja Roman Kožuhhovski.

"Prognoose ma enne mängu teha ei armasta, aga meeskonna meeleolu on positiivne. Usun mängijatesse, meie ideesse ja plaani. Kohtume Levadiaga lühikese aja jooksul mitmendat korda ja suuri saladusi emmal-kummal vaevalt on. Oodata on huvitavat mängu," sõnas Kalju juhendaja.

Kaljule omaseks saanud kombes viimastel minutitel otsustavaid väravaid lüüa pole väravavahi Vitali Teleši sõnul midagi uut. "Mullu oli sama! Saladust pole, vaid me võitleme alati lõpuni ja tahame võita. Isegi, kui jäänud on ainult mõned sekundid, võitleme ikkagi lõpuni."

REKLAAM

Kuigi hiliste väravatega on kolm kohtumist järjest end päästetud, ei saa mööda vaadata tõigast, et eelmises neljas mängus on Kalju suutnud oma värava puutumatuna hoida vaid ühel korral. "Suuri probleeme kaitsemängus pole, aga mingitel hetkedel kaob keskendumine ära. Suures plaanis on asjad hästi, aga iga moment tuleb lõpuni ka mängida," märkis Teleš.

Lõpetuseks kutsus kogenud Kalju väravavaht homme kõiki inimesi staadionile: "Mängud Eesti tippvõistkondade vahel on meie jalgpalli ilu! Tasub tulla, vaadata ja toetada!"

Premium liiga 12. vooru kohtumine Levadia – Kalju algab A. Le Coq Arenal teisipäeval kell 19.30. Sellele eelneb Levadia ja PERHi Verekeskuse poolt korraldatud doonoripäev ”Südamest südamesse – jalgpall toetab doonorlust!”. Vereloovutus toimub kell 15.00-18.00 A. Le Coq Arena Elmar Saare nimelises konverentsikeskuses. Vereloovutust on võimalik alustada kuni kella 18-ni, protseduur kestab ca 45 minutit. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
10 kommentaari

Kaspar   •  
(87.98.94.***)
Kas keegi teab, miks Hiiu staadionile pole muru pandud? Kui palju muruväljaku rajamine maksaks? Eelmise aasta miljoni eest oleks ju saanud tingimusi parandada. Usun, et ka Nõmme linn paneks õla alla sellele.

Võibolla on see long shot aga see peaks ju ka mängijate värbamisel olema kasutegur, sest see loob pigem paremaid tingimusi palluri jaoks.
Antty   •  
(146.255.182.***)
Suureparane idee siis pole viimastki voimalist nommel lapsi treenida. Valjakuid lihtsalt pole. Korralikud staadionid peavad kerkima kui me tahame, et meie jalgpall ja riik areneks.
pingpong   •  
(213.180.19.***)
Hiiul pole lihtsalt ruumi :(
Kaspar   •  
(87.98.94.***)
Kuna muru peab tärkama, siis hooaega vist alustavad kõik kunstmurul ja siis hooaja edendes kui emake loodus muru tärkama paneb, siis liigutakse kunstmurult tavamuru peale?
Nuh,   •  
(37.157.100.***)
Levadalased said viimasest kahest mängust teha ühe murul ja teise põllul. Ehk tegid vahele ka murul mõne trenni. Kindlasti tunnevad nad aleqocil ennast Nõmmekatest kindlamini.
Aleqoc pole kitsas tehismuruväljak, kus võitluse, tati ja tahtejõuga paremuse maksma paned.
Kalju muruväljak   •  
(85.253.236.***)
Kalju võiks kasvõi EJL treeningväljakul mängida oma kodumänge, vähemalt mängiksid murul!
Sillamäe   •  
(62.65.215.***)
Kas keegi arvab et muru eest hoolitsemine on Tehva jaoks lihtsam kui moodsa staadioni tabloo käima saamine?
pingpong   •  
(82.131.86.***)
tabloo peamine probleem on ebapiisavas toitevõimsuses, ehk siis staadioni no. peakaitse pole piisava võimsusega. Paned valgustuse ja tabloo korraga tööle ja hoppaaa, kaitse väljas ja pimedus toas. Miks seda tablood päeval ei kasutata, see on muidugi hea küsimus, arvan, et ikka sama elektrisüsteemi probleem
Mokk   •  
(194.150.65.***)
Asjast tasuks rohkem raakida, pseudoprobleemid.
esport on elu   •  
(2001:7d0:83b9:a380:4d2.***)
pigem on Tehval vaja tegeleda nn maailma mastaabi asjadega, nagu nt esport... kes enam tänapäeva ültse jalgpalli mängib, surume noored ainult arvuti/teleri taha!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK