Nõmme Kalju koroonakoldesse lisandus uus nakatunu (täiendatud) (1)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Terviseamet teatas, et viimase ööpäeva jooksul lisandus Nõmme Kalju koroonakoldesse uus nakatunu, mis tähendab, et nüüd on Kalju juhtumiga seoses antud 16 positiivset proovi.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 1 596 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, millest 21 testi tulemus osutus positiivseks.

Enim uusi positiivseid testitulemusi laekus Harjumaale, kus koroonaviirusesse nakatumine tuvastati 14 inimesel. Ida-Virumaale laekus neli uut positiivset testi tulemust, Jõgevamaale üks, Läänemaale üks ja Lääne-Virumaale üks. Terviseameti põhja regionaalosakonna jälgimisel on kuus aktiivset kollet, millest Nõmme Kalju koldega on seotud 16.

Nõmme Kalju mängijad ja personal andsid negatiivse koroonaviiruse testi 8. septembril Tallinnas. 9. septembril reisis meeskond tellimuslennuga Ungarisse, kus toimus 10. septembril euromäng. Tallinnasse naasis meeskond 11. septembril tellimuslennuga ning andis pärast riiki sisenemist koroonaviiruse testi, millest üks osutus positiivseks. 12. septembril tehti positiivse testi andnud mängijale kordustest, mis osutus samuti positiivseks.

REKLAAM

Positiivse testi tõttu peavad meeskonnaga Ungaris viibinud inimesed järgmised kaks nädalat ehk kuni 25. septembrini veetma eneseisolatsioonis. Varasemalt positiivse testi andnutest seitsmel Kalju mängijal on eneseisolatsiooni viimane päev 14. septembril ning viiel mängijal ja ühel personali liikmel 17. septembril.

Tänases Esiliiga B kohtumises Võru FC Helios - Nõmme Kalju FC U21 kasutab Kalju U21 mängijaid, kes ei käinud Ungaris, treeneriteks on Deniss Homutov ja Getulio Aurelio Fredo, kes samuti ei käinud Ungaris ning on andnud negatiivse koroonaviiruse testi. 20. septembril kavas oleva Premium liiga kohtumise Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC toimumise otsustab jalgpalliliit esmaspäeval, 14. septembril.

Ülejäänud kõrgliigaklubid on koroonavabad, sest kõik jalgpalliliidu läbiviidud testid olid negatiivsed, sealhulgas kohtunikel ja inspektoritel.

1 kommentaar

Jaak   •  
(62.65.219.***)
Kui see on juhtumisi nüüd see” sisse toodud Ungarist” case,siis on kogu sats jälle isolatsioonis 2 nädalat või?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK