Nii see lõppeski - 38-aastane venelane lõpetas karjääri (0)

Foto: playbuss.com

 Nädala pärast 39-aastaseks saav Sergei Ignaševitš otsustas peale kaotust Horvaatiale panna sportlaskarjäärile punkt.

Juba 2002 koondisekarjääri alustanud kaitsja ei pidanud alguses MM-ile üldsegi minema, sinna valiti ta alles siis, kui kolm teist kaitsjat olid ennast vigastanud. Ignaševitš tõestas, et see oli õige otsus ning oli platsil kõik 510 minutit. Kahjuks jõudis ta selle ajaga ka ühe omavärava lüüa.

Mees postitas karjääri lõpetamise kohta video internetti, kus ta ütles: "See oli mu viimane MM, viimane turniir ja viimane matš mu karjääris. Ma olen rõõmus, sest suutsin lõpetada tipus. Ma mängin maailmameistrivõistlustel. Olen heas meeskonnas, hea treeneriga, päris treeneriga ning mängijatega, kes annavad iga mäng endast kõik."

"Jalgpallis võib juhtuda ükskõik mida. Aga praegu ei ole keegi pettunud, ei riietusruumis ega platsil. Ma plaanin saada treenri litsentsi detsembris. Ma tahan saada treeneriks, heaks treeneriks," lisas kogenud venelane.

REKLAAM

Karjääri jooksul esindas mees ainult Venemaa klubisid - Orekhovo Spartak, Krylia Sometov, Moskva Lokomotiiv ja Moskva CSKA. Nendest kõige kauem oli ta CSKA-s, kus ta mängis 380 mängu ning lõi 35 kolli. Koondises on ta lausa rekordinternatsionaal oma 127 matšiga, millele lisaks on tal ette näidata kaheksa tabamust.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK