Neuer kinkis Eintrachtile värava, kuid Bayern pani Euroopa liiga võitja juba avapoolajal paika (0)

Viimasel kümnel hooajal Saksamaa meistriks kroonitud Müncheni Bayern alustas uut Bundesliga hooaega suure võiduga, kui võõrsil alistati valitsev Euroopa liiga võitja Frankfurti Eintracht 6:1.

Bayern avas skoori juba viiendal minutil, kui umbes 30 meetri kaugusel väravast oli karistuslöök, aga Joshua Kimmich ei tsenderdanud, vaid lõi palli madalalt posti kõrvale. Eintrachti väravavaht Kevin Trapp ei olnud selleks valmis ja pall maandus võrgus. Mõned minutid hiljem suurendas Bayerni eduseisu Benjamin Pavard, kes lõi nurgalöögi järel lahtise palli väravasse.

Sellega ei olnud Bayerni väravatesadu avapoolajal lõppenud, sest skoorisid ka Sadio Mane, Jamal Musiala ja Serge Gnabry. Karjääri esimese mängu Bundesligas mänginud Mane sahistas Gnabry söödust peaga ning Musiala ja Gnabry realiseerisid Thomas Mülleri söödud väravateks.

Eintrachti peatreener Oliver Glasner tegi vaheajal koguni kolm vahetust. Bayern jäi nullimängust ilma, sest Manuel Neuer kaotas 64. minutil väljaspool karistusala palli ja selle kasutas ära sarnaselt Manele Bundesligas debüteerinud Randal Kolo Muani.

Suures plaanis see midagi ei muutnud, sest Bayern tegi esimesel poolajal Eintrachtiga sotid selgeks. Musiala vormistas 83. minutil Leroy Sane söödust lõppseisu ja Bayern kirjutas liigatabelisse võidupunktid.

Frankfurti Eintracht - Müncheni Bayern 1:6 (0:5)
64. Randal Kolo Muani - 5. Joshua Kimmich, 11. Benjamin Pavard, 29. Sadio Mane, 35., 83. Jamal Musiala, 43. Serge Gnabry