Napoli alustas hooaega ajalooraamatutesse mineva võiduga (0)

Juubeldavad Napoli mehed. Foto: Scanpix / Simone Venezia / ANSA / ZUMA Press

Itaalia kõrgliiga avavooru eelviimases lahingus nähti seitset väravat, kui Napoli alistas võõrsil Hellas Verona.

Hellas Verona läks kohtumist juhtima 29. minutil, kui nurgalöögi järel pääses tagumisest postist vabalt löögile Kevin Lasagna. Napoli ärkas vähem kui kümme minutit hiljem: Hirving Lozano tsenderdus leidis võrgu tänu Khvicha Kvaratskhelia peanupule. Poolajapausile mindi 1:2 seisuga, sest värava sai kirja ka Victor Osimhen.

Teise poolaja alguses tegi värava all kõige kõrgemale kerkinud Thomas Henry seisuks 2:2, kuid pidu ei kestnud kaua. 55. minutil viis Piotr Zielinski külalised uuesti juhtima. Stanislav Lobotka ja Matteo Politano tabamused tegid lõppskooriks 2:5.

Suure võidu saanud Napoli tõusis Serie A esikohale, Hellas Verona jäi praegu tabeli põhja. Ühtlasi oli tegemist esimese korraga, kui Napoli alustas hooaega niivõrd kindla võiduga. Teisest küljest pole ka Hellas Verona ükski hooaeg säärase krahhiga alanud.

Hellas Verona - Napoli 2:5 (1:2)
29. Kevin Lasagna, 48. Thomas Henry - 37. Khvicha Kvaratskhelia, 45+3. Victor Osimhen, 55. Piotr Zielinski, 65. Stanislav Lobotka, 79. Matteo Politano