Naiste Esiliiga ja II liiga turniiri võitis Tallinna Kalev II (0)

Aastalõputurniiril käisid täna väljakul naiste Esiliiga ja II liiga naiskonnad. Turniiri võitis Tallinna Kalev II.

16 osalejat jaotati nelja alagruppi ning igast grupist pääses poolfinaali vaid võitja. Kalevi duubelnaiskond oli parim B-alagrupis, kus koguti täisedu üheksa punkti. Alagrupist said edasi neli naiskonda, kes kogusid maksimaalsed üheksa punkti, kui nelja parema hulka mahtusid veel Nõmme Kalju FC, Tallinna FC Ajax ja Pärnu JK Vaprus.

Esimeses poolfinaalis Kalju ja Ajaxi vahel jäid normaalajal väravad löömata, kuid penaltiseerias alistas Kalju vastase 4:3. Teises poolfinaalis samuti väravaid ei nähtud ning penaltitega 3:1 pääses edasi Kalev II.

Pronksimängu saatuse otsustas Kristina Kattai, kelle üheksanda minuti lõpus löödud värav andis kolmanda koha Ajaxile ning jättis Vapruse neljandaks. Finaal lõppes samuti tulemusega 1:0, kui Kalevi kangelaseks tõusis Õnne Anton, kes lõi värava seitsmendal minutil.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Sarah Brigitta Praun (Ajax), parim väravavaht oli Carmen Juurik (Kalju). Parimaks väravakütiks osutus Žanna Smirnova (Kalev II) nelja tabamusega.

Tänane päev Kalevi Spordihallis sai jätku Esiliiga turniiriga.

Turniirile on võimalus kaasa elada otsepildi vahendusel. Eesti jalgpalli Facebooki leheküljel ja jalgpall.ee portaalis näeb hommikust õhtuni otsepilti värava tagant ning iga turniiri finaalist tehakse eraldi kaameraga otseülekanne, mida saab samuti Facebookist jälgida.

Turniiri passid on müügil Piletilevis. Ühe passi hinnaks on 12 eurot (kohapealt soetades 15 eurot). Päevapiletit hinnaga 3 eurot saab osta kohapeal.