Naised päästsid Leedu jalgpalli au (1)

Leedu naised päästsid oma vuti au. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Kui Leedu meeste A-koondis kaotas möödunud nädalal Balti turniiril nii Eestile kui ka Lätile ja jäi Balti turniiril viimaseks, siis Leedu naiste A-koondis krooniti täna Balti turniiri võitjaks.

Leedu kohtus tänases finaalis Fääri saartega, kes oli eelnevalt penaltiseerias alistanud Eesti. Leedu pani oma paremuse kiirelt maksma, kui läks veerandtunnise mängu järel juhtima ja vormistas 78. minutil penaltipunktilt 2:0 võidu, millega kergitati Balti karikas pea kohale.

Kui Eesti meeste koondis võitis Balti turniiri, siis meie naiste koondis tagas täna turniiri pronksmedalid, alistades kindlalt 4:1 Läti. Seega Balti riikidest läks kahe turniiri peale kõige kehvemini Lätil, kes ei suutnud kulda korjata ei naiste ega meeste arvestuses.