Nädala tipud: valged jalad, uus mood ja jalajälg (0)

Möödunud nädala suurimad rõõmu-uudised saabusid piiri tagant, aga ühtteist põnevat sündis ka kodumaal, mis jätkuvalt praeb uue hooaja ootusärevuses.

Nädala üleminek - privet gorod Narva

Eesti koondise kogemusega väravavaht Andreas Vaikla vahetas nimekad välisklubid Narva Transi vastu, et vajalikku mänguaega koguda. "Olen kuulnud, et seal on lahedad rannad," kommenteeris Kanadas sündinud mees ilma kunagi varem Narvas käimata.

Nädala valged jalad - Sorga ja Jürgens

Sel talvel vinged üleminekud teinud Eesti ründajad Erik Sorga ja Oliver Jürgens avasid uutes klubides väravaarved, skoorides vastavalt DC Unitedi sõprusmängus ja AS Roma U17 võistkonna liigamängus.

Nädala veerandtund - Tunjov vs Ronaldo

SPAL-i peatreener Luigi Di Biagio otsustas Torino Juventuse vastu 1:2 kaotusseisus olles pöörduda Georgi Tunjovi poole, tuues Eesti poolkaitsja 80. minutil väljakule. Koos lisaminutitega 16 minutit platsil viibinud Tunjov pole sel hooajal just tihti peale saanud, aga kui on, siis oi-oi milliste vastaste vastu: enne Juventust oli tal kirjas veel üks vahetusest sekkumine AS Roma vastu ja täismäng karikasarjas AC Milani vastu.

Nädala jalajälg - Kalju uus Liliu

Nõmme Kalju teatas lepingu sõlmimisest Brasiilia ründaja Odilavioga, kellele peatreener Marko Kristal kohe hiidkõrged nõudmised ette pani: "Ründaja kvaliteeti mõõdetakse löödud väravatega ja mulle tundub, et Odil saab neid hooaja lõpuks olema mitte vähem kui Liliul." Liliu arvele jäi oma parimal hooajal mäletatavasti 31 Premium liiga väravat.

Nädala jalgpallinautleja - Hans Naano

Vändra Vapruse väravavaht demonstreeris laupäeval vintsket jalgpallihinge, kuuludes 50 minuti jooksul algkoosseisu kahes eri mängus kahe eri meeskonna eest! Seda kõike päeval, mil Lillekülas valitses tõeline koerailm ja juba ükski kohtumine võis tunduda paraja katsumusena.