Nädala tipud: edu- ja õuduslood, kõrged ja lebod eesmärgid (1)

Möödunud nädalal jõudis jalgpall koondiste juurest tagasi klubijalgpalli juurde ning Eesti liigades on käes otsustavad mängud.

Nädala õuduslood - Venemaalt

Eesti U19 koondis jäi esmaspäevases maavõistluses Venemaa vastu poolajaks 0:5 kaotusseisu ja kaotas lõpuks 0:6. Päev hiljem võõrustati  Venemaad U21 EM-valikmängus, kus tuli vastu võtta 0:5 kaotus. Lisaks oli U19 koondisel eelnevast nädalast kirjas 0:3 kaotus, ikka Venemaale.

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nädala edulood - Soomest

REKLAAM

Möödunud nädalal oli vähemalt kolm korda põhjust pilgud põhjanaabritele pöörata, sest seal sündis nii mõndagi südamlikku ja suisa ajaloolist. Kõigepealt jõudsid Huuhkajat võiduga Armeenia üle ülimalt lähedale suurturniiri-pileti unistuse realiseerimisele. Nädala lõpus tegi aga Ats Purje Turus tükikese Eesti jalgpalliajalugu, tõustes esimeseks eestlaseks, kes tulnud kahe erineva välisklubiga oma maa meistriks. Ning samal ajal vallutas pealkirju ka Mihkel Aksalu, kelle hüvastijätt SJK-ga kujunes eriti meeldejäävaks sündmuseks.

Foto: KuPS-i Twitter

Nädala kõrged latid - Karl Jakob Hein

"Ma ise loodan ka, et olen tulevikus järgmine Mart Poom. Vähemalt." "Tahan olla tippväravavaht ja mängida jalgpalli Euroopa viies tugevamas liigas." 17-aastane Londoni Arsenali puurilukk andis Soccernetile pika ja avameelse intervjuu, mille järel on selge, et madalaid eesmärke või tagasihoidlikkust talle küll ette heita ei saa.

Foto: Brit Maria Tael

Nädala lebo ülesanne - Rahvaliiga

Rahvaliiga tänavuseks võitjaks krooniti Eesti rahvusareenil FC Lebo Ülesanne. "Me võtamegi kõike lebolt, tuleme ja naudime jalgpalli," ütles meeskonna esindaja pärast 5:2 võidetud finaali.

Foto: Oliver Tsupsman

Nädala meistrid - Flora naised

FC Flora naiskond tähistas võimsa hooaja järel teenitud meistritiitlit, kuid meeskond ei saanud nendega veel ühineda, sest meeskonna teel seisis ees Sander Puri.

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nädala vabanemine - väravaluugid

Nädala lõpus avanesid välismaal pallivate Eesti jalgpallurite jaoks väravaluugid, kui Henri Anier lõpetas enam kui viis kuud kestnud väravapõua, Inna Zlidnis skooris Ungaris, Artjom Dmitrijev Kasahstanis, Georgi Tunjov Itaalias ja Taijo Teniste Norras.

Foto: Suwon FC

Nädala pilt - Rahvaliiga pole kunagi varem nii kõrgeklassiline välja näinud

Foto: Oliver Tsupsman

1 kommentaar

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Hindan soccerneti kõrgklassi spordiajakirjandusena ja minu tagasihoidlik arvamus on, et sõjaväe argood nagu"LEBO" ei tarvitse pealkirjades kirjutada.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK