Mullu Moldova tippu juhendanud treener tuli tööle Eesti III liigasse (0)

Aga vasakul, Ivanov paremal. Foto: Jõhvi Phoenix

Jõhvi Phoenix teatas, et III liiga idatsoonis mängiva esindusmeeskonna uueks peatreeneriks on varasemalt Moldova kõrgliigas Chisinau Zimbrus töötanud 32-aastane Vladimir Aga.

"Mõistsime, et kui tahame edasi liikuda, peame leidma spetsialisti, kes on oma ala tõeline fanatt," kommenteeris Phoenixi president Sergei Ivanov venekeelsele ERR-ile. "Vladimir Aga pidi Eestisse saabuma palju varem, kuid koroonaviirus tahtis teisiti. Nüüd said aga kõik takistused ületatud. Ootame, et uus treener tooks innovatiivse mõtlemise ja mitmekesistaks treeningprotsessi."

Viimati Phoenixi peatreenerikohuseid täitnud Igor Šaškov tegi seda kõrvaltööna ja jätkab nüüd uue välismaise juhendaja abilisena. 

Moldova ja Rumeenia topeltkodakondsusega Aga juhendas Zimbrut esmalt 2018. aasta veebruarist juunini ja siis uuesti 2019. aastal juulist oktoobrini. Esimesel tööperioodil jõuti Moldova karikafinaali, mis lõppes 0:2 kaotusega Orhei Milsamile.

Zimbru on kaheksakordne Moldova meister (viimati 1999/00) ja kuuekordne karikavõitja (viimati 2013/14). Eurosarjade eelringides mängiti viimati hooajal 2016/17. 

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK