Mourinho kõigi aegade parim ei ole Messi ega Cristiano Ronaldo (0)

Foto: manutd.com

Jose Mourinho jaoks kahvatuvad Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo "originaalse" Ronaldo kõrval, kellega ta karjääri algusaastail põgusalt kokku puutus.

Portot, Chelseat, Milano Interit, Real Madridi ja Manchester Unitedit tüürinud Mourinho on saanud töötada jalgpalli absoluutse koorekihiga ja Hispaanias ka Cristiano Ronaldot ennast juhendanud, kuid kõigi aegade parimaks peab ta ikkagi meest, keda nägi Barcelonas Bobby Robsoni tõlgina töötades.

"Ronaldo. El Fenomeno," oli Mourinho vastus LiveScore'ile konkreetne. "Cristiano Ronaldo ja Leo Messi on pikemalt tipus olnud, iga päev viimase 15 aasta vältel, aga kui räägime puhtast talendist ja oskustest, ei saa keegi Ronaldo vastu. Kui ta oli Barcelonas, mõistsin kohe, et ta on parim. Vigastused said talle saatuslikuks, aga selle 19-aastase poisi talent oli midagi erakordset."

Barcelonas veetis Ronaldo vaid ühe hooaja, kuid lõi selle käigus 49 mänguga 47 väravat. 1999. aasta sügisel - 23-aastaselt - vigastas ta Milano Interi mängijana esimest korda põlve, mistõttu pidi lõpuks ligi kolm aastat palliplatsilt eemal olema. Kuigi ta tuli suurde jalgpalli edukalt tagasi, röövisid traumad suure osa plahvatuslikkusest.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK