Mourinho kapten Lloris ja "kõikide lemmiku" Soni tülist: õige suhtumine! (0)

Jose Mourinho. Foto: Tottenhami Twitter

Eile alistas Tottenham Hotspur minimaalselt Evertoni. Kui mäng ise polnud neutraalse vaataja jaoks just kõige põnevam, siis huvitav oli see, kuidas avapoolaja lõpus läksid võõrustajate kaks võtmemängijat - Heung-min Son ja Hugo Lloris - peaaegu kaklema. Peatreener Jose Mourinho nägi aga intsidendis head.

Tiimikaaslaste tüli aluseks oli pisut enne poolajavile sündinud moment, kus ründaja Son ei jooksnud pikaks läinud söödule järele. Pall jõudis seega Evertoni mängijatele ning järgneval rünnakul jäi Richarlisonil vähe puudu, et mäng viigistada. Kapten Lloris'le korealase suhtumine ei sobinud ja seepärast oligi tal paar karmimat sõna mehele öelda.

Mourinho jaoks oli aga vahejuhtum hea märk, kuna see näitas, et mängijad hoolivad oma meeskonnast: "See on kaunis. Tõenäoliselt on see meie koosolekute tulemus. Kui tahate kedagi [tüli pärast] süüdistada, siis olen see mina. Ma olin poistega kriitiline, kuna nad pole minu arvates üksteisega piisavalt karmid. Ma olen palunud neil tahta rohkem üksteiselt."

"See juhtus esimese poolaja lõpus, kui üks fantastiline tiimimängija Sonny, keda kõik muidu armastavad ei näinud kapteni arvates piisavalt vaeva tiimi jaoks," meenutas portugallane. "Paar halba sõna, ma pole kindel, kas ka tõugati, kuid see on midagi väga olulist tiimi arengu jaoks. Ma olin väga rahul nendega.

REKLAAM

"Poolajal ütlesin neile, et selline reaktsioon tõestab mulle, et nad hoiavad lõpuni kokku. See näitab mulle, et nad hoolivad. Ma võin kaitsta oma tiimi ning süüdistada [kohtunik] Michael Oliveri - nagu paljud inimesed õigustatult tegid - kuid suletud uste taga läksin mina teist teed pidi: ma unustasin Michael Oliveri ning keskendusin meie mängupildile."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK