Moreno: mu südametunnistus on puhas (0)

Robert Moreno. Foto: Hispaania koondise Twitter

Viimase poolaasta Hispaania koondist juhendanud, kuid väidetavalt oma pikaaegse kolleegi Luis Enriquega tülli läinud Robert Moreno tuli kolmapäeva õhtul välja omapoolse avaldusega.

Moreno võttis Enriquelt ohjad üle pärast seda, kui viimase tütrel diagnoositi temalt elu röövinud haigus. Nüüd otsustas Hispaania jalgpalliliit Enrique taas peatreeneriks edutada.

"Olles silmitsi seisnud erakorralise olukorraga nagu meil Maltal juhtus (Enrique pidi tütre diagnoosi tõttu koondise juurest lahkuma - M. P.), pidin ma üle võtma meeskonna juhendamise. Eesmärk kvalifitseeruda finaalturniirile, mis mulle usaldati, sai probleemideta saavutatud," sõnas 42-aastane Moreno. "Ma soovin, et sellist olukorda poleks kunagi juhtunud. Enda viimaste töötundide ja isegi päevade üle arutlemine aitaks vaid kaasa asjasse seotud inimeste etteheidete ja õigustuste spiraali sisenemisele."

"Ma ei kavatse seda teha. Ma ei näe sellel mingit mõtet. Mul on puhas südametunnistus ja on raske kõigile meelejärgi olla, kuid ütlen teile ausalt, et austan kõigi arvamusi," jätkas Moreno. "Olen alati kinnitanud, et pean oma sõna, mis antud juhul olnuks teelt kõrvale astumine juhul, kui Luis Enrique soovib meeskonna juurde naasta. Ma tegin seda, kuigi see tähendas mu lahkumist. Soovin talle edu, sest tema rõõm on ka minu rõõm."

REKLAAM

"Ma ei suuda lõpetada vabandamist kõigi nende ees, kes tundsid end haavatuna, et ma ei andnud oma viimast pressikonverentsi. Asjaolud ei lubanud mul seda teha. Mu aeg peatreenerina algas ja lõppes samamoodi - maguskibeda maitsega," lisas Enriquega koos ka Romas, Celta de Vigos ja Barcelonas töötanud Moreno.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK