Inglismaa ja Portugal pidasid viimased sõpruskohtumised (2)

Oma jala sai valgeks ka Marcus Rashford. Foto: indianexpress.com

Eileõhtustes sõpruskohtumises said võidu kirja Inglismaa ja Portugali meeskonnad, kes võitsid Costa Ricat ja Alžeeriat. Põneva viigimängu mängisid omavahel Islandi ja Ghana koondised.

Inglismaa võitis põnevas mängus Costa Ricat 2:0. Juba  13. minutil viis Inglismaa koondise juhtima Manchester Unitedi ründaja Marcus Rashford. 76. minutil lisas inglastele värava Arsenali ründaja Danny Welbeck, kes suutis peaga väravasse suunata Dele Alli söödu.

Portugal näitas eilses mängus samuti head minekut. Meeskond sai Alžeeria meeskonnast kindlalt 3:0 jagu. Tugeva soorituse tegi Valencias laenul olev 20-aastane ründaja Goncalo Guedes, kes lõi kaks väravat. Oma jala sai valgeks ka Sporting Lisboni poolkaitsja Bruno Fernandes.

Omavahel kohtusid ka Islandi meeskond ja sel korral MM-ist kõrvale jäänud Ghana koondis. Island näitas esimesel poolel paremat mängu, minnes 2:0 juhtima, aga ei suutnud seisu mängu lõpuni hoida. 66. minutil lõi Ghana eest värava kaitsja Kasim Nuhu ning 87. minutil viigistas seisu Atletico Madridi poolkaitsja Thomas. Lõppseisuks jäi tabloole 2:2.

Enne MM-i algust ootab Costa Rica koondist veel ees sõpruskohtumine Belgia meeskonnaga. Ülejäänud meeskondi ootab ees puhkus enne esimesi mänge Venemaal, mis hakkavad 14. juunil.

Inglismaa - Costa Rica 2:0 (1:0)