Mis järgmiseks? Liverpooli närvid ei pidanud vastu, tasuks järjekordne viigimäng (2)

Inglismaa kõrgliiga teise mänguvooru punkt sai õige tuline, sest Crystal Palace ja viimaseks pooltunniks vähemusse jäänud Liverpool mängisid viiki.

Mängukäigule totaalselt vastupidiselt olid külalised need, kes oma tabamuse esimesena kätte said. Kandvat rolli mängis selles olukorras jooksma lubatud Wilfried Zaha, kes oli Alissoniga silmitsi pääsedes ülikindel.

57. minutil läks Liverpooli mänguõhtu veelgi kohutavamaks, sest Joachim Anderseni peale pahaseks saanud Darwin Nunez koksas ta peaga maha. Kohtuniku käsi käis taskus ning Nunez sai ilmselgelt tasuks punase kaardi.

Sellest toibus Liverpool aga üllatavalt hästi, sest neli minutit hiljem säras tablool uuesti viigiseis. Päästva tabamuse autoriks ise ette võtnud Luis Diaz. Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Liverpooli hooaeg on seega alanud päris katastroofiliselt, sest viiki mängiti ka Fulhamiga ning praeguseks tasuks ongi vaid kaks silma. Crystal Palace'i jaoks oli tegemist hooaja esimese punktiga.

Liverpool - Crystal Palace 1:1 (0:1)