Mirandes kaotas avamängu, aga unistus karikafinaalist elab (0)

Hispaania esiliigaklubi Mirandes kaotas karikavõistluste poolfinaali avakohtumises Real Sociedadile, kuid võõrsil 1:2 allajäämine jätab kodumänguks arvestatava lootuse finaali pääseda.

Sociedad läks juhtima üheksandal minutil penaltist, mille teenis Portu ja realiseeris rahuliku madala palliga Mikel Oyarzabal.

Pool tundi hiljem Matheus Aias viigistas, kui tegi karistusalas konksu ja lõi rikošetiga ettenurka. Möödus aga vaid kolm minutit ja Martin Ödegaard rammis kahe Limonesi tõrje järel tagasipõrganud palli võrku, taastades Sociedadi eduseisu. Teisel poolajal enam väravaid ei löödud.

Mirandes püüab neljandat kõrgliigaklubi järjest välja lülitada ning üllatuslikku finaalipääset võtta korduskohtumises 4. märtsil.

Real Sociedad - Mirandes  2:1 (2:1)