MIND Media toob fänniturniiri taas kõigi silme ette (registreerimine avatud!) (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Soccernet.ee korraldatav fänniturniir jõuab ka sel aastal MIND Media otseülekande vahendusel kõigi huvilisteni üle Eesti.

Aastalõputurniiri raames peetav XI fänniturniir leiab tänavu aset laupäeval, 21. detsembril kell 15-22 Kalevi spordihallis. Teist aastat järjest on kogu turniir jälgitav otsepildis Soccerneti portaalis.

Registreerimine on avatud ja kestab 11. detsembrini.  Võistkonna kirja panemiseks saada aadressile siim@soccernet.ee võistkonna nimi, esindaja nimi ja kontaktid ning kui tegemist ei ole tuntud fännipundiga, siis ehk ka paar lauset tutvustuseks. Täpsem info foorumis.

2018. aasta fänniturniir tõi kokku 12 fännivõistkonda ja üle 150 mängija Tallinnast, Narvast, Pärnust, Jõgevalt, Rakverest, Koerust, Viljandist ja Paidest. Palliplatsil kuulus võit seekord Rakvere Pullidele, kes alistasid finaalis Paide Linnameeskonna fännid. Laululahingu asemel esineti aga meeldejääva ühislauluga külmaliiga vastu.

REKLAAM

Soccernet.ee kajastas turniiri suures mahus ja MIND Media tootis otsepilti, nii et turniiriga seotud sisu kogus Soccerneti portaalis ja foorumis kokku üle 60 000 kontakti ja 400 kommentaari, millele lisandub veel sotsiaalmeedia levik. Fänniturniiril osalevad asjaarmastajatest jalgpallifännid, kes võistlevad nii jalgpalliväljakul kui ka tribüünidel ning ürituse põhirõhk ei ole mitte sportlikul kvaliteedil, vaid melul ja fännide kogukonnal.

Soovid fänniturniiri toetada? Kirjuta siim@soccernet.ee!

Toetajad:

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK