Milner: Kloppi tulekuga muutunud treeningute intensiivsus oli ebareaalne (0)

Foto: James Milneri Twitter

Liverpooli poolkaitsja James Milner (34) paljastas Jürgen Kloppi treeningmeetodi ning millise šoki meeskond sai, kui sakslane esimest treeningut läbi viis.

Klopp vahetas 2015. aasta oktoobris Liverpoolis välja Brendan Rodgersi ning 2019. aastal võitis Inglismaa kõrgliigaklubiga Meistrite liiga ja 12 kuud hiljem Premier League'i.

Milner tunnistab, et treenimine osutus sakslase käe all eriti keeruliseks ja mängijate jaoks kulus natukene aega harjumiseks sellise intensiivsusega. "Kui näete, kuidas üks noormängija esimesel treeningul väljaku äärde pikali viskab ja on krampides, siis see selgitab kõike," rääkis Milner Sky Sportsile.

"Pidime treeningu intensiivsusega kohanema päris pikalt. Alguses oli meil palju vigastusi. Mängijad ütlesid, et nad ei suuda sellele vastu pidada. Tegelikult suutsid kõik. Oli vaja lihtsalt natukene harjuda," ütles ta.

REKLAAM

"See oli tegelikult naeruväärne. Brendani ajal me ei treeninud aeglase tempoga, kuid see muutus oli ebareaalne. Tasapisi läksime me paremaks, aga meil polnud stabiilsust. Ühel nädalal mängisime hästi, teisel vastupidiselt väga halvasti. Kõik need aastad, koguaeg käis protsess, et saavutada järjekindlus. Lõpuks õppisime ka, kuidas võtta koledaid võite," ütles Milner.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK