Milani president: Juventusel ei ole globaalselt mingit mõju, meie probleem on rahas (0)

Milan (punamustas) on sel kümnendil mänginud teist viiulit ka kodulinnas. Foto: Interi Twitter

AC Milani president Paolo Scaroni märkis, et kuigi hetkel hoiab meeskonda tagasi rahapuudus, ollakse ülemaailmselt siiski Juventusest vägevamad.

Väärika ajalooga Milan võitis viimase liigatiitli hooajal 2010/11 ja mängis Meistrite liigas viimati 2013/14. Kuuel aastal järjest ei ole koduliigas jõutud kõrgemale viiendast kohast. Scaroni Football-Italiale: "Ma ei taha halvasti kõlada, aga kõik on kinni rahas. Milani käive on 200 miljonit eurot, Real Madridil 700 miljonit. See tähendab, et Real saab osta paremaid mängijaid ja neile rohkem maksta."

"Et saaksime käive miljardini viia, peame ületama kaks mäge. Esiteks peavad paranema sportlikud tulemused, sest kaotamine ei vii edasi, teiseks majanduslikud tulemused. Peame ehitama uue staadioni, otsima uusi sponsoreid, tegelema teleõiguste müügiga. Peame üle maailma taas fännide tähelepanu köitma."

Lõpetuseks torkas Milani president ka viimased kaheksa Itaalia meistritiitlit võitnud Juventuse aadressil. "Juventusest me globaalselt välja ei tee. Milan on rahvusvaheline, oleme võitnud Meistrite liiga seitsmel korral. Juventus on Itaalia meeskond, neil on palju tiitleid. Müts maha nende ees."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK