Milani algkoosseisu naasnud Ibrahimovic kollitas Cagliarit (0)

Milani ründaja Zlatan Ibrahimovic ja Cagliari kaitsja Diego Godin. Foto: Scanpix / Alberto Lingria / Reuters

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari sai Itaalia kõrgliigas neljanda kaotuse järjest, kui koduväljakul jäädi 0:2 alla AC Milanile, kelle algkoosseisu naasis traumast paranenud Zlatan Ibrahimovic.

Möödunud nädalal peetud karikamängus Torinoga oli Ibrahimovic küll Milani algkoosseisus, kuid eelmine liigamäng, kus Rootsi ründaja oli avavile ajal väljakul, jäi novembrisse. Nüüd on mees tagasi ja väravasoone leidnud, sest Ibrahimovic avas skoori juba seitsmendal minutil, kui realiseeris enda teenitud penalti.

Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud, aga Ibrahimovic ei olnud veel lõpetanud, sest just tema vormistas teise poolaja algul lõppseisu, kui realiseeris tabamuseks Davide Calabria söödu. Milan lõpetas mängu kümnekesi, sest 74. minutil sai teise kollase kaardi Alexis Saelemaekers. Detsembris koroonaviirusesse nakatunud Klavan ei kuulunud Cagliari koosseisu.

Tabeliseis on Milanile meeldiv, sest liidrikohal asuv meeskond on 18 mänguga kogunud 43 punkti ja edestab linnarivaali Milano Interit kolme silmaga. Cagliari hooaeg on kõike muud kui hea, sest ohutsoon on väga lähedal. Torino ja Parma kaotavad Cagliarile ühe ning Crotone kahe punktiga.

Georgi Tunjovi koduklubi SPAL sai Itaalia esiliigas koduväljakul 2:0 võidu Reggiana üle ning kerkis kolmandale kohale, kaotades Empolile nelja ja mängu vähem pidanud Cittadellale ühe punktiga. Tunjov ei kuulunud SPAL-i koosseisu. SPAL soovib 19-aastast eestlast laenule saata.

Cagliari - AC Milan 0:2 (0:1)