Miks oli asenduskapteniks Käit, mitte Baranov? (2)

Michael Lilander (vasakul) ja Mattias Käit pärast mängu tribüünil viibinud lähedastele viipamas. Käit tegi seda kaptenipaela kandes. Foto: Oliver Tsupsman

Kui peatreener Karel Voolaid otsustas 72. minutil kapteni Konstantin Vassiljevi välja vahetada, hakkas too andma kaptenipaela Nikita Baranovile, nagu pühapäevases mängus Põhja-Makedooniaga, aga sai siis Voolaidilt korralduse anda see Mattias Käidile. Miks selleine valik?

"Et Mattiasest veel ja veel rohkem kätte saada iga päev. Ma väga usun temasse ja tean, et ta ise ka väga tahab. Viimased poolteist aastat pole olnud lihtsad, aga ta oli täna platsil tõeline sõdur. Teised mehed olid kah, aga Mattias tegi seda, mida tahtsin – jooksis nii, kuis jaksas, tassis nii, kuis jaksas. Tema ja Kreida ülesanne oli turvata suurt ala. Varem on ta olnud osaline ka väravate löömises, aga praegu ootan temalt kõigepealt, et ta oleks raudmees," selgitas Voolaid.

Oktoobrikuu koondiseakna jooksul oli kaptenipael viie mängija õlavarrel. Maavõistluses Leeduga kandis seda Märten Kuusk, kes andis selle 58. minutil edasi Mihkel Ainsalule, kes andis selle 75. minutil edasi Nikita Baranovile. Rahvuste liiga mängudes alustas kaptenina Vassiljev, kes andis käepaela edasi Baranovile (mängus Põhja-Makedooniaga) ja Käidile (mängus Armeeniaga). 

REKLAAM
SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

INCE   •  
(85.253.195.***)
Millest selline küsimus üldse ? Loomulikult on Käit uue põlvkonna rahuskoondise kapten, mitte Baranov, kes isegi hümni kaasa ei laula. Tegemist onn RAHVUSKOONDISEGA, kes veel ei ole aru saanud !
Aron Saarepuu Iinipudel   •  
(213.219.106.***)
Ma ka ei mõista,miks kaasata üldse koondisesse mehi,kes Eesti hümni ei laula?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK