Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega (3)

"Silm peale!" kontrollis sel nädalal, mida elavad mängu jooksul läbi treenerid - kui suure koosa saavad kätte kohtunikud, vahetusmeestepink ja väljakul ringi jooksvad mängijad?

Tartu Tammeka legendaarne keskkaitsja Kaarel Kiidron iseloomustas meeskonna peatreenerit Kaido Koppelit kunagi kui inimest, kel on 11 kuud aastast hääl ära. Tahtsime teada, kas ta tõesti on nii valjuhäälne ja ropu suuga mees kui kõrvaltvaatajatele tundub.

Vihje: eksperiment kinnitab hüpoteesi osaliselt, aga mitte täielikult!

Soccernet.ee pani Koppelile mikrofoni külge Tartu Tammeka - Nõmme Kalju kolmapäevaseks mänguks. 90 minutist lõigati järgmiseks päevaks kokku 14-minutiline video, millele Koppel eraldi oma kommentaari andis. Niisiis pole tegu pelgalt meelelahutusega, vaid Tammeka treener räägib lahti ka paljud taktikalised olukorrad platsil ja selle kõrval. 

REKLAAM

"Silm peale!" ilmub Soccernet.ee-s igal nädalal. Telli kindlasti meie Youtube'i kanal, et värsketest videotest mitte ilma jääda!

3 kommentaari

nonoh   •  
(87.119.182.***)
Päris huvitav!
Janek Ilves   •  
(90.190.21.***)
Võiks teiste kõrgliiga treeneritega sama teha
Gio   •  
(185.50.99.***)
Tgt oli palju huvitavam kui olen oodanud.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK