Mets hollandlaste ülimast enesekindlusest: see ei muuda mind ekstra kurjaks, et tahaks kellelegi nüüd jõhkralt jalga panna (0)

Karol Mets. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets ütles päev enne aasta viimast koondisemängu Hollandiga, et vastaste väga enesekindel olek ei mõjuta tema tegemisi, sest kui ta laseks nende sõnavõttudel enda pähe pugeda, oleksid hollandlased juba eelise saanud.

"Kui ma laseks nendel asjadel, mida nad pressikonverentsil välja ütlevad, endale pähe pugeda, siis nad oleksid juba eelise saanud, kui nad oma sõnadega mind närvi suudavad ajada," ütles Mets, et hollandlaste plaanid palju väravaid lüüa teda ei kõiguta.

Ta lisas: "Igaühel on vaba voli öelda, mida nad soovivad. See ei muuda mind ekstra kurjaks, et tahaks nüüd kellelegi jõhkralt jalga panna. See on lihtsalt pressikonverents."

Mets, kes isegi veel hiljuti NAC Bredas mängis, sõnas, et Hollandis praegu tagasi olla on meeldiv. "Kindlasti on mul ainult häid emotsioone siit. Mõnusad poolteist hooaega olid. Mänguliselt läksin edasi. Võib-olla kõige rohkem on kahju sellest, et varem siia ei jõudnud."

REKLAAM

NAC-i särgis sai ta pallida ka Johan Cruyff Arenal, kuhu homme kogunev täismaja publikut eestlastele ilmselt armu ei anna. "Enda kogemuse pealt saan öelda, et see publik hakkab meid suruma. Kui hakkame tempot tapma, siis nad meile armu ei anna. Atmosfääri poolest on see vägev kogemus. Täismaja staadion ja Holland vastas," lausus Mets.

Hollandlaste kapteni Virgil van Dijki puudumine eestlase arvates homset matši väga palju ei mõjuta: "Suures pildis pole vahet, kas taga on Virgil van Dijk või uus mees. Kindlasti on tegu hea kaitsjaga, aga see teine kaitsja, kes pingilt tuleb, on ka hea kvaliteediga. Ei tea, kas see langetab või tõstab meie šansse. Raske öelda."

Mida tuleb homme teha paremini võrreldes Tallinnas peetud kaotusmänguga? "Kindlasti sõltub tulemus väga mitmest asjast. Kodumängul jäime tsenderduste kaitsmisel hätta. Palju neid kasti ei löödud, aga kui lõid, tuli ka värav. Peame seal juurde panema. Tulemus sõltub sellest, palju suudame palliga mängida ja neid ise ka kaitsma panna. Palliga mängus oleks vaja ka meil saada puhata," rääkis Mets.

Pressikonverentsi lõpetuseks küsis ETV abikommentaator Joel Indermitte, millal Karol Mets oma esimese koondisevärava lööb. Mets: "Väga hea küsimus. Siiani on olnud üks väga hea võimalus, mida ma mäletan. Sloveenia vastu võõrsil. Kahjuks seal ei tulnud. Homme on võimalus ilus lõpp aastale panna. Mis oleks parem, kui Hollandis aasta lõpus värav lüüa ja puhkusele minna?"

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK