Mets aitas nulli hoida, väravamasin lõi kaks ja AIK tõusis esikolmikusse (0)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Rootsi kõrgliigas alistas Stockholmi AIK koduväljakul 2:0 tabeli punase laterna Falkenbergi. Eesti koondise kaitsja Karol Mets mängis terve kohtumise.

Mängu otsustas teise poolaja alguses ära Norra koondise ründaja Tarik Elyounoussi, kes skooris 48. ja 57. minutil. 31-aastane Elyounoussi on läinud viimastes mängudes erakordsesse hoogu, sest AIK nelja viimase liigakohtumisega on tal kirjas seitse väravat, seejuures on ta kolmes viimases mängus alati löönud kaks kolli. Kaheksa väravaga on ta hetkel ühtlasi Allsvenskani suurim väravakütt.

Kuna Göteborg ja Hammarby tegid väravateta viigi, kerkis AIK liigatabelis 20 punktiga kolmandale kohale. Sama palju punkte on ka nende ees teisel real oleval Häckenil, liidrist Malmöst jäädakse maha ühe punktiga. Järgmises voorus sõidab AIK külla tabelis tagantpoolt kolmandal kohal olevale Sundsvallile.