Meister kaotas vanale tuttavale poolaja, aga mitte mängu (0)

Saalijalgpalli Eesti valitsev meister ja karikavõitja Viimsi Smsraha alustas uut hooaega ehmatusega, kui avapoolaeg Rummu Dünamole 1:2 kaotati. Lõpuks võitsid viimsilased siiski 9:4.

Viimati 2014. aastal Eesti kõrgliigas mänginud rummukad jäid tiitlikaitsja vastu küll avapoolaja lõpus 0:1 kaotusseisu, kuid suutsid kodupublikut ehmatada kahe kiire väravaga, mis hoopis nemad poolajapausile liidrina viis.

Muinasjutuline edu jõudis teise poolaja alguses kesta veel veidi üle nelja minuti, kuid sellele omakorda järgnenud neljaminutilise perioodi jooksul leidsid viimsilased lisakäigu ja lõid Rummu võrku viis vastusesta väravat. Lõpuks kirjutati tabloole seisuks 9:4, mis viib Viimsi avavooru järel tabelis teiseks ja jätab Rummu hoolimata südist võitlusest põhja.

Viimsi FC Smsraha - Rummu Dünamo 9:4 (1:2)
19. Oleksandr Sorokin, 25., 27. Artur Makarov, 27., 38. Jevgeni Merkurjev, 28., 29. Egert Peljo, 31., 36., Ervin Stüf - 20., 34. Jevgeni Rabkov, 20., 35. Stanislav Hmeljov

Hoiatused: 15. Oleksi Fetko