Meinhard jätkab pidurdamatult: eestlase kaks väravat hoiavad Tulsat kindlalt tipus (4)

Alex Meinhard püsib USA-s väravasoonel. Foto: Tulsa Men's Soccer / Twitter

USA ülikooliliigas on jätkuvalt suurepärases hoos Eesti ründaja Alex Meinhard, kelle koduülikool Tulsa alistas läinud ööl 5:1 Michigan State'i ning jätkab täiseduga.

Meinhard avas soolorünnakust skoori juba neljandal minutil ning  oli 32. minutil täpne ka penaltipunktilt. Avapoolajaga 4:1 edu kätte saanud Tulsa lisas teisel poolajal veel ühe värava, Meinhard vahetati puhkama 73. minutil. Tegu oli ühtlasi Tulsa meestejalgpalli võistkondade sajanda võiduga kodusel Hurricane Stadiumil.

Sel hooajal juba neli korda skoori teinud Meinhard oli meeskonna teravaim mängija, tema neljast pealelöögist leidsid tee väravaraamide suunas kolm. Tulsa on võitnud kõik viis senipeetud kohtumist, järgmiseks minnakse nädala pärast ehk 18. septembril vastamisi Lõuna-Floridaga.