Meerits: pole vahet, kuidas võit tuleb, peaasi, et ta tuleb! (0)

Nõmme Kalju väravavaht Marko Meerits. Foto: Gertrud Alatare

Nõmme Kalju väravavaht Marko Meerits rõhutas pärast Narva Transi üle saavutatud 2:1 võitu, et see, kuidas kolm punkti lõpuks tabelisse kirja saadi, pole üldse nii tähtis, kui tulemus on see, mis soovitud.

"Kalju läheb Eestis iga mängu võitma. Mängu lõpud on praegu meie jaoks arusaadavatel põhjustel väga rasked, aga tahtmine on suur. Tahame igas mängus kolme punkti saada ja poiste ees müts maha – väga tubli võitlus meie poolt täna," sõnas Meerits.

Kalju võitis esimese poolaja 2:0, aga ei suutnud teisel mängu enam kontrollida, sest väsimus pääses kimbutama. "Esimest poolaega kontrollisime me täielikult. Aga kui oled elu aeg trenni teinud, siis 45 minutiga ei tohikski ära väsida. Teisel poolajal, nagu näha oli, muutis Trans veidi taktikat ja meil hakkasid vead sisse tulema. Ent hoidsime ära ja kolm punkti on kõige tähtsamad. Pole vahet, kuidas nad tulevad. Peaasi, et tulevad." lausus Meerits.

Kaljut ootab uus kohtumine juba kolmapäeval, kui Hiiul võõrustatakse Viljandi Tulevikku. Ning graafik ei muutu hõlpsamaks, sest järgmisel pühapäeval on vastaseks Tallinna Legion. "Raske on kindlasti, aga nii ta on ja tuleb hakkama saada. Ja saame kah! Usun, et meie hooaja lõpp läheb hästi. Kõik on positiivne," ütles Meerits. 

REKLAAM

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK