Meenutused Tammeka algusaegadest: arvasime, et meie treener karjub kõige kõvemini, aga eksisime (0)

Foto Tartu Tammeka algusaegadest. Noortemeeskonna selja taga seisab treener Hillar Otto. Foto: Tartu Tammeka Facebooki-leht

1989. aasta 13. juunil asutatud Tartu Tammeka tähistas neljapäeval 30. sünnipäeva, mille puhul avaldas Tartu Postimees klubi algusaastate tegemisi puudutava artikli, kus kaugeid aedu meenutasid endised Tammeka noormängijad Kristjan Sahtel ja Urmo Pärg.

Tammeka asutamise juures olnud legendaarset jalgpallitreenerit Hillar Ottot meenutati kui erilist meest. "Ottol pidi olema kassi kannatus ja meeletu missioonitunne, sest ta päästis päris mitu poissi halvale teele sattumast, käis neil ise järel ja tõi käekõrval trenni. Poisikesena ei saanud sellest muidugi aru, aga see, kuidas ta õpetas ellu suhtumist ja kõike muud ...," rääkis Sahtel.

Samuti tõdeti, et kui tehnilise taseme poolest silma ei paistetud, siis tahtmine oli alati kõva. "Treeneri sõnum enne mängu oli see, et minge ja lööge vastased mättasse, mingit taktikat ei olnud. Ning treeneri headus seisnes selles, kes kõige kõvemini väljaku ääres karjub. Arvasime, et meie oma on selles vallas väga hea, kuid Tallinna jalgpallikooli treenerid suutsid siiski kaks korda kõvemini karjuda, nii et oli ikkagi arenguruumi," meenutas Pärg.

Loe Tartu Postimehe artiklit siit.

REKLAAM

Tammeka tähistab 30. sünnipäeva teisipäeval, kui Premium liiga 16. voorus minnakse Tamme staadionil vastamisi Tallinna Kaleviga. 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK