Mattias Käit: mäng Hollandiga on suur tõestamise koht (2)

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käit. Foto: Brit Maria Tael

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käit tõdes päev enne Hollandiga peetavad EM-valikmängu, et kuigi reedene 1:2 kaotus Valgevenele oli väga valus, pole nukrutsemiseks aega ja keskenduda tuleb eesootavale.

"Elu läheb edasi ja valmistume mänguks Hollandiga, nagu teisteks kohtumisteks. Siin A. Le Coq Arenal on meil Hollandi vastu päris kõvad ja head madistamised olnud. Loodame, et homme tuleb samasugune," sõnas poolkaitsja.

Mida tuleb teha, et 2019. aasta kodumängu Hollandiga saaks asetada samale riiulile koos 2001. ja 2013. aasta omadega? "Kõik mängijad peavad väga kõvasti töötama. Peame olema väljakul üks võistkond, kes teineteist toetab. Enda vigu ei tohi lubada, peame mängima kompaktselt ja oma tugevuste peale," vastas Käit.

Kapten Ragnar Klavan nimetas pärast reedest kaotust Eesti meeskonna olukorda "augus olemiseks". Käidi sõnul on ainuke viis sellest väljarabelemiseks kõva töö. "Kõik mängijad peavad andma oma parima, et sellest august välja rabeleda. Homme on kõigile suur tõestamise koht," märkis Käit.

REKLAAM

Eesti – Holland EM-valikmäng algab esmaspäeva õhtul kell 21.45. Kohtumisele on praeguse seisuga saada veel umbes 1000 piletit.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

Taavi Usta   •  
(213.180.12.***)
Mattias - sul on kvaliteet olemas - pange täiega!
parool_on_123456   •  
(62.65.239.***)
Loodan, et Klavan ikka kindel, et meeskond augus. Äkki on näiteks vesiliiv.

Teada ju küll, et vesiliiva vajunud inimene võib sellesse uppuda, kui ta rabeldes ennast sügavamale liiva sisse kaevab.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK