Mata hoiab Getafe unistust Meistrite liigast elus (0)

Madridi lähistel asuv Getafe ei ole iial mänginud Meistrite liigas, kuid tänavu keeldutakse sellest unistusest visalt lahti laskmast. Kodus saadud raske, aga magus 2:1 võit Real Sociedadi üle lubab lootustel endiselt elada.

Klubi ajaloos vaid kolm korda eurosarja külastanud, ent näiteks 2008. aastal UEFA karikasarjas koguni veerandfinaali jõudnud ja seal alles lisaaja viimase viie minutiga Müncheni Bayernile alla vandunud Getafe päästjaks oli seekord Jaime Mata, kes avas esmalt 20. minutil Sociedadi väravavahi kingitud penaltist skoori ja lõi pärast külaliste viigiväravat 83. minutil Getafe võidule.

Ehkki pärast koroonapausilt naasmist saadi nüüd ühe kaotuse ja kolme viigi kõrvale alles esimene võit, ollakse liigatabelis ikkagi viiendad, pausi järel seni samuti ilma võiduta liikuvast Sevillast vaid kahe punktiga maas. Real Sociedadi lootustele andis kaotus aga järjekordse hoobi - pausilt neljandana naasnud meeskond on nüüd kaotanud neli viimast kohtumist ning ehkki püsitakse veel seitsmendal kohal, jäädakse esikuuikust maha juba nelja ja Meistrite liiga kohast kaheksa punktiga.

Getafe - Real Sociedad 2:1 (1:0)