Manucho täismängust hoolimata jäid pooletuhandesel Pärnu publikul väravad nägemata (0)

Manucho. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Levadia ründaja, Premium liigas sel hooajal neli väravat löönud Manucho mängis täna esmakordselt Levadia U21 eest Esiliigas ja tegi kaasa kõik 90 minutit. Sellest hoolimata jäi mäng Pärnu Vaprusega 0:0 viiki.

493 pealtvaatajat Pärnus nägid täna võimalustevaest ja vigaderohket avapoolaega. Teisel poolajal haaras Vaprus initsiatiivi, aga jättis oma momendid realiseerimata. Levadia U21 palliga eriti Manuchot ei leidnud.

Tabelis hoiab Vaprus kolmandat ja Levadia U21 kuuendat kohta.