"Mängisin kaheksas Meistrite liiga finaalis, kuid inimesed mäletavad vaid ühte" (0)

Foto: AC Milan

Itaalia jalgpalli ja Milani suurkuju Paolo Maldini vaatas tagasi legendaarsele 2005. aasta Meistrite liiga finaalile, kus Liverpool mängis Milani vastu tagasi 3:0 kaotusseisu ning võitis penaltiseeria järel ihaldatud tiitli.

"Mu värav 2005. aasta finaalis oli kõige kiirem ja imelisem, mis Meistrite liiga finaalis löödud. See oli kõige dramaatilisem finaal, sest tõestas, et midagi ei saa iseenesest mõistetavana võita ja see ennustatamatus teebki spordi imeliseks," meenutas Maldini. "Mind ajab naerma, et mängisin kaheksas Euroopa Karika finaalis ja võitsin neist viis, kuid inimesed paistavad vaid seda mäletavat. See jättis maha olulise jälje."

"Olime favoriidid ja mängisime palju paremini kui Liverpool. See momentum ei kestnud tollest kuuest minutist kauem. Olime rünnakule minnes pidevalt ohtlikud," lisas Maldini.

Maldini isa Cesare võitis kaptenina Milani esimese Euroopa Karika 1963. aastal. Paolo Maldini ise mängis Milanis kogu karjääri, võitis viis Meistrite liiga tiitlit ning töötab nüüd klubis tehnilise direktorina. Nüüd teevad klubi akadeemias tegusi Maldini pojad. "Alates 1954. aastast on olnud väga vähe aastaid, kus Maldini ei ole olnud Milaniga seotud," ütles 51-aastane endine kaitsja UEFA.comile.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK