Mane jäi kahest väravast ilma, aga Musiala ja Müller vedasid Bayerni võiduni (1)

Bayerni ründaja Sadio Mane ja kohtunik Harm Osmers. Foto: Scanpix / Matthias Schrader / AP Photo

Saksamaa jalgpalli valitseja Müncheni Bayern sai alanud Bundesliga hooajal teise võidu, kui teise vooru viimases mängus alistati koduväljakul avapoolaja väravatest Wolfsburg 2:0.

Bayern sahistas 20. minutil, aga VAR tühistas Sadio Mane tabamuse suluseisu tõttu. 33. minutil ei olnud suluseisust haisugi, kui Jamal Musiala keerutas palli karistusala joone juurest posti kõrvale ja avas skoori. Veidi enne poolajavilet löödi Wolfsburgile riietusruumi kaasa veel üks värav, kui Thomas Müller realiseeris Alphonso Daviese ja Joshua Kimmichi eeltöö. Teisel poolajal ei löödud reeglitepäraseid väravaid, aga VAR võttis Manelt veel ühe tabamuse suluseisu tõttu ära.

Teise vooru eelviimases mängus leppisid Mainz ja Berliini Union väravateta viiki. Kahe vooru järel jätkavad täiseduga vaid Bayern ja Dortmundi Borussia. Wolfsburg sai viigi kõrvale hooaja esimese kaotuse. Punktiarve on avamata Bochumil ja Leverkuseni Bayernil.

Müncheni Bayern - Wolfsburg 2:0 (2:0)