Manchester City kohtupäev kuulutati avalikult välja (0)

Foto: City Twitter

Spordi Arbitraažikohus CAS teatas, Manchester City eurosaatus avaldatakse järgmisel esmaspäeval.

UEFA teatas veebruaris, et karistab Cityt kaheaastase (2020/21 ja 2021/22) eurosarjade keeluga, põhjuseks rängad eksimused nii litsentseerimise kui finantsilise ausa mänguga (FFP) seotud reeglite vastu ajavahemikus 2012 kuni 2016. City on igasuguseid rikkumisi eitanud ja kaebas otsuse arbitraažikohtusse edasi.

Nüüd teatas CAS, et kuulutab otsuse välja esmaspäeval, 13. juulil kell 11.30 Eesti aja järgi. City peatreener Pep Guardiola avaldas tänasel pressikonverentsil lootust, et otsus saab olema positiivne; ta on juba varasemalt lubanud, et jääb igal juhul meeskonna juurde.

"Muidugi tahame igal hooajal Meistrite liigas mängida. Olen enesekindel, sest nägin klubi esitatud argumente, aga peame ootama," ütles katalaan.

REKLAAM

Otsus ei puuduta augustis aset leidvat Meistrite liiga 2019/20 hooaja lõpplahendust, kuid on oluline Premier League'i lõpplahenduse seisukohast. Kui City eurokeeld kehtima jääb, pääseb Meistrite liigasse koduse kõrgliiga viies meeskond, kelleks hetkel Manchester United.

UEFA ei ole varem ühtegi klubi kaheks hooajaks eurosarjadest eemaldanud ja CAS-il on võimalus keeld tühistada või seda ühele hooajale lühendada. Üks hooaeg euromängudeta tähendab, et City jääks ilma ligikaudu 100 miljonist eurost, lisaks võib see mõjutada mängijate tahtmist klubi esindada.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK