Manchester City ei andnud Burnleyle mingit lootust (0)

Premier League'i laupäevastes mängudes sai Manchester City kindla 5:0 võidu endise väravavahi Joe Harti ja Burnley üle.

Manchester City austas hiljuti Harti temanimelise treeningväljaku avamisega, aga täna Cityga tiitli võitnud väravavaht samasugust austust ei saanud, kuna pidi vastu võtma valusa kaotuse.

Esimesel poolel lõi City siiski ainult ühe värava, mille autoriks oli Sergio Agüero. Teisel poolel aga lisas meeskond tempot ja 54. minutil sai tabamuse kirja Bernardo Silva. Kaks minutit hiljem lõi värava Fernandinho. Oma nime said veel väravatelööjate sekka Riyad Mahrez ja Leroy Sane.

Tottenham Hotspur sai võõrsil väärtusliku võidu West Hami üle. Tottenhami ainus värav sündis esimese poole lõpus, kui Moussa Sissoko tsenderdus jõudis Erik Lamela peani ja väravasse.

Cardiff ja Fulham pidasid maha erilise põneviku. Andre Schürrle viis Fulhami 11. minutil juhtima, aga neli minutit hiljem viigistas seisu Josh Murphy. 20. minutil viis Cardiffi juhtima Bobby Reid. 34. minutil aga tõi Fulhami tagasi mängu 18-aastane talent Ryan Sessegnon.

Teisel poolel Fulham ei jõudnud vastu pidada ja 65. minutil viis Cardiffi juhtima Callum Peterson. Mängu tegi kindlaks Kadeem Harris, kes 88. minutil Cardiffi kindlalt võiduni viis.

Päeva viimases mängus läksid vastamisi Huddersfield ja Liverpool. Tänu Mohamed Salah väravale suutis Liverpool võtta napi 1:0 võidu ja püsida Manchester Cityga tabeli tipus.

Bournemouth - Southampton 0:0

Cardiff City - Fulham 4:2 (2:2)
15. Josh Murphy, 20. Bobby Reid, 65. Callum Peterson, 88. Kadeem Harris - 11. Andre Schürrle, 34. Ryan Sessegnon

Manchester City - Burnley 5:0 (1:0)
17. Sergio Agüero, 54. Bernardo Silva, 56. Fernandinho, 83. Riyad Mahrez, 90. Leroy Sane

Newcastle - Brighton 0:1 (0:1)