Malta peatreener kõrvaldati seksuaalse väärkohtlemise tõttu koondise juurest (0)

Devis Mangia. Foto: Katariina Peetson

Malta jalgpalliliit andis teada, et on ajutiselt meeste koondise juurest eemaldanud peatreener Devis Mangia. 48-aastast meest süüdistatakse ühe mängija seksuaalses väärkohtlemises.

Malta kohalikud meediakanalid väidavad, et peatreener olevat pühapäeval üht mängijat seksuaalselt väärkohelnud. Kui Mangia ise pole Malta ajakirjanike telefonikõnedele vastanud, siis süüdistuse esitanud mängumees ei soovinud kommentaare jagada. Kohalik jalgpalliliit ei sõnastanud kodulehel avaldatud teates süüdistusi täpsemalt lahti ning teatati lihtsalt, et mees on ajutiselt koondise juurest eemal. Väidetavalt hakkab olukorda uurima distsiplinaarkomisjon. Itaallasel on varasemalt sarnaseid probleeme olnud ka Rumeenias, kus ta treenis Universitatea Craiova meeskonda.

2019. aastal Malta koondise juurde jõudnud mees on siiamaani jõudnud võistkonda juhendada 27 mängus. Nendest viimane oli justnimelt Eesti vastu, kui ainult paar päeva tagasi A. Le Coq Arenal 1:2 alla jäädi. Järgmine koondisemäng toimub juba täna, kui koduväljakul võõrustatakse Iisraeli. Selles mängus asendab Mangiat senine abitreener Davide Mazzotta.

REKLAAM
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK