Maikuu ilusaimaks väravaks valiti ülekaalukalt Saagi kuul Flora vastu (8)

Soccernet.ee portaalis toimunud Premium liiga maikuu ilusaima värava valimisel teenis ülekaaluka võidu Kaimar Saagi võimas latipõrkega kauglöök.

Viljandi Tuleviku ründaja Saag tegi selle löögiga mängus tabeliliidri Tallinna Flora vastu 78. minutil seisu põnevaks, vähendades kaotusseisu 1:2-le. Lõpuks kaotas Tulevik 1:3.

Saagile läks 761 häälest  üle kahe kolmandiku ehk 68,7%. Talle järgnesid ilusaima värava valimisel Herol (9,9%), Konstantin Vassiljev Transi vastu (8,4%), Karl Ivar Maar (7,6%) ja Konstantin Vassiljev Levadia vastu (5,4%).

REKLAAM

Kõiki hääletusel osalenud väravaid saab meenutada siit.

Märtsikuu kauneima värava lõi Nõmme Kalju poolkaitsja Nikolai Mašitšev Maardu Linnameeskonna võrku. Aprillikuu ilusaima värava lõi Jevgeni Budnik Narva Transile.

SEOTUD LOOD
8 kommentaari

dsa   •  
(85.253.136.***)
hea värav küll, aga kõikides vaadetes kadus pall korraks ekraanilt, mis teeb selle värava jälgimise peavalulikuks.
no nii   •  
(2001:1530:1010:d375:a0.***)
Florale ilus värav kaugelt . Ott pakkus ju Eesti koondisesse Alandit . Siis me võidame ükskord niikui nii
kaimar   •  
(2001:7d0:8a13:7980:dca.***)
Koondisesse
kaameratöö   •  
(2001:7d0:8896:ba80:29c.***)
mind media kaameratöö on üldse kohutav, pannakse maru rõhku sellele, et kaamera liiguks sujuvalt, keeratakse statiivi x-telje kruvi viimaseni kinni ja siis ei jõuagi kunagi pallile järgi
To kaameratöö   •  
(2001:1530:1010:b92f:58.***)
Kulla teadjamees , see oli ETV mäng seega Mind Mediaga polnud seal küll miskit pistmist
Minu küsimus üldsusele   •  
(90.190.180.***)
Miks pole sellist lammutajat ikka veel Eesti koondises ja/ega Eesti tippklubi värvides mängimas?

Allooo, Kalju? Allooo, Levadia? Aeg on üles ärgata!
Nõmme PD   •  
(2001:1530:1000:c425:44.***)
Saag ise ütles et kui mängib Eestis siis ainult Tulevikus
Adekvaatne   •  
(84.50.52.***)
Toetaksin siin samuti neid, kes väidavad, et kaameratöö on päris halb. Kaks hooaega järjest olen hooajajärgses tagasisides Jalkaliidule käinud selle probleemi välja. Tõesti kaameratöö on tihtipeale allapoole arvestust ning minu meelest pole siin vahet, kas tegu on ETV mängu või Mind Media ülekandega. Kumbki ei saa tööga hakkama. Ma nüüd täpselt ei mäleta öelda, pean omale tuhka pähe raputama, aga minu meelest leidis läinud vooru mingis mängus aset olukord, kus kaamera oli reaalselt vihmapiiskasi täis, midagi erilist aru ei saanudki. Ilmselgelt sellele pöörati tähelepanu, et minu meelest saanuks asjaga kiiremini tegeleda.

Võibolla on probleem turuolukorras? Väike äriidee - reaalselt ainult spordiülekandeid tootev firma. Mind Media seda minu meelest vist ei ole? Samas ei tea ka liiga palju sellest turust. Samas nagu klientuur oleks okei, kui mõelda, et ülekanded lähevad järjest populaarsemateks ning siin kantakse tihtipeale ka tavaturniire üle. Või siis teine variant oleks investeerida spordiotseülekannete koolitustesse. Saab asju paremini teha!

Saagist nii palju, et ta on tõesti hästi mänginud, ent kas ta mitte paar hooaega tagasi Levadia särgis ei müranud? Siis nagu väga edukas polnud. Võibolla sobibki mängida Tulevikus - kodulinn + tõenäoliselt suht vabad käed antud - jookse, kus soovid.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK