Maailmameister Lucas Hernandez peab võimaliku vangistuse eel kohtusse ilmuma (0)

Lucas Hernandeze probleemid seadustega ulatuvad aega, mil ta mängis Atletico Madridis. Foto: Gertrud Alatare

Maailmameister ja värske Rahvuste liiga võitja Lucas Hernandez (25) peab võimaliku vanglakaristuse eel ilmuma järgmisel teisipäeval Madridi kohtusse.

Prantsusmaa koondise ja Müncheni Bayerni vasakkaitsjale Hernandezele on mõistetud lähenemiskeelu rikkumise tõttu pooleaastane reaalne vanglakaristus, mille ta on edasi kaevanud. Juhul kui kaebust ei rahuldata, peab vutimees pärast kohtusse ilmumist minema kümne päeva jooksul enda poolt valitud Hispaania vanglasse kuuekuulist karistust kandma.

Probleem ulatub 2017. aasta veebruarikuusse, kui toona Atletico Madridis mänginud Hernandez läks tüdruksõbra Amelia Lorentega kaklema, nii et tüdruksõber sai kergemaid vigastusi. Konflikti mõlemale osapoolele määrati trahv, ühiskondlikult kasulik töö ja pooleaastane teineteisele lähenemise keeld. Lähenemiskeeldu aga äraleppinud paar rikkus ning abiellus ja käis koos USA-s mesinädalaid veetmas. Amelia Lorente pääses karistusest väidetavalt tänu sellele, et teda polnud lähenemiskeelust informeeritud.

REKLAAM
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK