Lõppu ei paista: Ratnikov lahkus Sillamäelt, kuid ta ei pruugi viimane olla (11)

Daniil Ratnikov on juba Sillamäe kuues lahkuja. Foto: Oliver Tsupsman

Hooaega katastroofiliselt alustanud, kuid siis end järsku käima saanud Sillamäe Kalev jätkab oma enda hävitamisega: klubist lahkus Daniil Ratnikov, kuid ta ei pruugi jääda viimaseks.

Talvel rahaprobleemide käes vaevelnud Sillamäe alustas hooaega ülimalt hõreda koosseisuga ja kui tulemusi kohe ei tulnud, hakkasid pead lendama. Esimesena saadeti minema leegionärid Mindaugas Kalonas ja Kassim Aidara. Seejärel saadeti minema Denis Vnukov ning Daniil Ratnikov pandi katseajale. Õigepea Vnukov naasis, kuid nüüd loobuti hoopis Ratnikovist.

"Tal on vigastus ja kuna ta ei saa mängida, siis soovis ise lahkuda," väitis klubi president Aleksandr Starodubtsev Põhjarannikule. Eelmise nädala lõpus lahkusid ka põhitegijad Maksim Lipin ja Deniss Malov, kellest viimane põhjendas Soccernet.ee-le antud intervjuus, et põhjuseks olid saamata jäänud palgad. Starodubtsev: "Malov ei räägi õigust, kui väidab, et ta pole veebruarist saati palka saanud. Klubil on rahalisi raskusi, aga me täidame aja jooksul kokkulepped. Mängijad võiksid ka oma jalgpallurieetikat järgida."

"Ridade puhastamine ei ole veel läbi," lisas Sillamäe Kalevi president. Lisaks eelmainitutele on vahepeal lahkunud ka vigastusega kimpus olnud Moldova ründaja Mihai Turcan, küsimärk on õhus ka venelase Aleksandr Savini tuleviku osas.

REKLAAM

Kellega kavatseb klubi edasi mängida, arvestades, et nende koosseis oli niigi hõre ja praeguseks on lahkunud juba kuus pallurit, treener Algimantas Briaunys, ning neile võib ka lisa tulla? "On selge, et Florast meile keegi ei tule, nendele oleks see nagu asumisele saatmine. Aga mõnes Eesti mõistes väiksemas meeskonnas leidub mängijaid, kes tahaksid meistriliiga meeskonnas mänguaega teenida ja end parimast küljest näidata. Nendele kavatsemegi panustada," ütles Starodubtsev.

SEOTUD LOOD
11 kommentaari

Jaan   •  
(80.254.154.***)
Sügavalt kahtlen, et Eestist keegi soovib ilma rahata kohale pürgida. Ainult välismaalt on võimalik leida neid, kes tausta ei tea.
ehh   •  
(90.191.91.***)
Eesti jalgpalli häbiplekk. Võiks nad neljandasse liigasse kupatada kõikide nende probleemidega. Saaksid rahulikult, oma võimetele vastavalt tagasi ülesse pürgida.
asd   •  
(85.253.209.***)
Palju neid seal veel alles on?
aa   •  
(85.253.191.***)
kohalikud ultrad mängu rsk
Argentiina jalgpallur tun   •  
(212.107.45.***)
Reedesel Sillamäe-Kalju mängul pole vist enam midagi vaadata...
X   •  
(194.150.65.***)
Nädalavahetusel toimuma pidanud Sillamäe U21-Keila JK ka edasi lükatud. Kas U21 ei saa ka juba meeskonda kokku? Ju Sillamäe sealt peab poisid võtma kuniks keegi teine meeskonnaga liitub. U21 on oma liigas aga peksupoisid ning tundub et kui paremad poisid veel ära võetakse võivad üldse loobuda keset hooaega. Juba praegu on neil võõrsilmängudele raske mehi kokku ajada
Gio   •  
(37.157.104.***)
Starodubtsev on paras kloun ikka.
Josh   •  
(176.46.116.***)
Mis te nüüd siin siunate, Tegelikult on Starodubtsev suutnud praktiliselt nullist ehitada üles klubi, mis on parimatel päevadel ka hõbedased PLi medalid kaela saanud. Kahjuks ongi aga just asukoha ebaatraktiivsus ja välismaalaste piirang viinud selleni, mis klubi väljasuretama on hakanud. Isiklikult olen koguaeg arvanud, et kaks klubi idavirumaalt on palju, aga eelnevate hooaegade põhjal usukusin pigem Transi äravajumist, kes just sel hooajal vägagi sümpaatset mängu näidanud on.
Ee   •  
(37.157.97.***)
Jah, keila-sillamäe u21 lükati ilma pikema aruteluta edasi teadagi miks.
Mitu silma sul on?   •  
(146.255.181.***)
Ega seal kerge jalgpalli arendada pole, olgem ausad. Kui raha tuli, siis vist arvati, et jääbki tulema ja põletati seda suurema entusiasmiga kui tädi maali aias kulu. Samas võib mõne aasta möödudes poliitiline olukord muutuda, aga siis vast on EJL arenenud sinna maani, et mitte ainult esimesele neljale klubile ei kehti reeglid litsenseerimisel, vaid samad reeglid kehtivad ka ülejäänud kuuele. Praegu on selgelt asjad paigast ära.
kolm silma   •  
(88.196.72.***)
Üks tõestus sellele, et vähemalt hetkeseisuga ei saagi Eestis olla üle 4 profisatsi. Kui ikka paar hooaega eurorahasid ei tule, siis on jama majas.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK