Lõppu ei paista: Mertensi meistriklass süvendas Cagliari mõõna (0)

Viimati 2. detsembril Itaalia kõrgliigas võidurõõmu maitsnud Cagliari ootus jõudis ümmarguse tähiseni, sest nüüd on nad järjest võiduta olnud juba kümme kohtumist. Täna jäädi kodus 0:1 alla Napolile.

25. septembril kohtusid Napolil Cagliari vastaste kodus ja siis õnnestus Ragnar Klavanil selles mõõduvõtus peale jääda. Umbes sealt sai alguse Napoli suur kriis, mis täna natuke leevendust sai.

Esimesel poolajal Sardiinias väravaid ei löödud, aga 66. minutil saabus Dries Mertensi tähetund. Lihtsa löögi peale belglane minna ei saanud, aga parema jalaga krutitud pall maandus efektselt posti kõrval. Poola kaitsjale Sebastian Walukiewiczile suurt midagi ette heita ei saanud, reageerida ei suutnud ka väravavaht Alessio Cragno.

Klavan sai kirja traditsioonilised 90 minutit, kokku on ta 24 liigakohtumisega platsil käinud 21 korda.

Cagliari - Napoli 0:1 (0:0)