Lõpp hea, kõik hea: Zlatan tunnustas Rootsi koondist (0)

Foto: Zlatan Ibrahimovici Facebook

Alles veerandfinaalis välja langenud Rootsi koondis näitas MM-il väga head minekut, sellega nõustus ka Zlatan Ibrahimovic.

Varasemalt Rootsi meeskonda siunanud Zlatan leidis lõpuks üles oma positiivsema poole ning jagas koondisele hea MM-i eest õnnitlusi. Tema kiidusõnad jõudsid avalikkuseni Facebooki, Twitteri ja ka Instagrami vahendusel.

"Iga mängija peaks saama Rootsis kuldse palli. Seda, mida nad tegid, jäädakse mäletama igavesti. Suur tänu vaatemängu eest," kirjutas Rootsi endine koondislane.

Peale selle kiitis Zlatan koondise treenerit Lars Richti, kes MM-i järel ameti maha otsustas panna. Superstaar toonitas, et tänu treenerile ei tundnud keegi end erinevana, vaid hoopis koduselt. "Ma võlgnen talle kõike oma edu eest rahvuskoondises," lisas Zlatan.

REKLAAM

Alates 1994. aasta MM-ist koondisetreener olnud Lars Richt ütles peale kodumaale naasmist, et emotsioone on erinevaid. "Me oleme pettunud, kuid me tegime midagi, millega Rootsi koondis sai hakkama väga ammu. Tõenäoliselt tunneme nädala pärast uhkust," ütles Richt väljaandele SVT. 

Rootsi koondis võitis F-alagrupi ning jõudis MM-il kaheksa parema sekka. Kahele eelnenud MM-ile kuningriik ei pääsenud, seega Venemaale jõudmine oli nende jaoks juba niigi suur saavutus. Zlatan Ibrahimovic MM-il kaasa ei teinud.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK