Lootos tuli 0:2 seisust välja, aga Tammeka lõpetas ikkagi hooaja võiduga (galerii!) (0)

Tartu Tammeka lõpetas naiste Meistriliigas hooaja koduväljakul 3:2 võiduga Põlva Lootose üle.

Tartlannad läksid juba üheksandaks minutiks 2:0 juhtima. Lootos jõudis teisel poolajal viigiseisuni, aga 81. minutil lõi Eva-Maria Niit kodunaiskonna võiduvärava.

Viiendal positsioonil lõpetanud Tammeka teenis liigahooaja viimasest üheksast kohtumisest seitse võitu. Lootos sai eelviimase, seitsmenda koha ning läheb üleminekumängudele, kus tuleb vastaseks kas Viimsi JK või Jõhvi Phoenixi ja Narva Transi Ühendnaiskond.

Ülejäänud Meistriliiga viimase vooru matšid peetakse homme ja ülehomme. Lõppkohad on kõikidel võistkondadel juba selged. Pühapäeval kell 12.00 näitab Soccernet TV Tallinna Flora ja Saku Sportingu kohtumist, mille järel antakse Florale üle võidukarikas. Siis selgub, kas rohevalged läbivad terve hooaja täiseduga.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

28. oktoobril kell 20.00 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul

Tartu JK Tammeka - Põlva FC Lootos  3:2 (2:0)
3. Aleksandra Orlova, 9. Marie Kiivit, 81. Eva-Maria Niit - 60. Hanna Parv, 71. Kristin Kukli

Hoiatused: 65. Kreete Õun - 72. Karmen Piirimaa
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Richard Toom
Abikohtunikud: William Vaask, Jako Arula

Tammeka: Lisette Teder, Annegret Kala (61. Wanda Prost), Carmen Kaidi Jõeleht, Rahel Repkin, Eva-Maria Niit, Aleksandra Orlova (89. Carmen Tiivel), Grete Kraus, Anna-Martha Reino (81. Katriin Rodi), Kreete Õun (89. Indra Raja), Renate-Ly Mehevets, Marie Kiivit (61. Hanna Haljasorg).
Varus: Kirkeliis Lillemets, Wanda Prost, Carmen Tiivel, Hanna Haljasorg, Indra Raja, Carola Erik, Katriin Rodi.

Lootos: Karina Piirimaa, Kaisa Liina Keps, Hanna Parv (81. Mairit Laanesaar), Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Karmen Piirimaa, Kärt Hüdsi, Isabel Huma (89. Mae Lillo), Kristin Kukli, Katrin Piirimaa, Ketlin Pindis.
Varus: Mae Lillo, Mairit Laanesaar.

1. Tallinna FC Flora                     23 23 0 0 152:11 69
2. Saku Sporting                         23 17 3 3  90:24 54
3. JK Tallinna Kalev                     23 12 1 10 48:53 37
4. JK Tabasalu                           23 10 2 11 63:61 32

5. Tartu JK Tammeka                      24 12 1 11 57:58 37
6. Pärnu JK Vaprus                       23  8 2 13 49:88 26