Loo kolmest kaotusest: tuleb peeglisse vaadata, saab palju paremini (0)

EJL-i peasekretär andis enne avavilet Katrin Loole särgi, kus oli peal 100. Foto: Liisi Troska

Eesti naiste koondise kapten Katrin Loo tunnistas pärast 0:1 kaotust Valgevenele, et Balti turniiril ebaõnnestumine kriibib rohkem hinge.

Naised pidasid sügisesele valikturniirile mõeldes kolm kontrollmängu, kuid kõik need kaotati kuivalt. Balti naabritele jäädi alla 0:3 (Läti) ja 0:2 (Leedu), neist tugevamale Valgevenele vaid 0:1. Sügist alustatakse seejuures valitseva Euroopa meistri Hollandi vastu.

"Läksime täna mõttega võita. Teadsime, et tegu on [viimase kolme mängu] kõige tugevama vastasega, aga olime hästi valmistunud. See oli kindlasti meie parim esitus," kiitis naiskonna kapten Katrin Loo. "Mul on hea meel, et lõpetasime sellise mänguga. See on hea pinnas, kust minna valikturniiri mängima. Peame veel natuke timmima, et siis varsti Holland vastu võtta."

"Jalgpallis peab 90+ minutit olema keskendunud ja ei saa korrakski pausi lubada. Täna juhtus see, et lasime ühel hetkel oma mängijad ära joosta ja sealt tuli värav. Kui me väljakule lähme, ei lase me endale ühtegi väravat lüüa, see on eesmärk, selle pealt saame kõike muud ehitada. Kui me vaatame viimast kolme mängu, tuleb peeglisse vaadata ja öelda, et saab palju paremini."

REKLAAM

Loo jaoks oli täna suur päev individuaalselt, sest ta jõudis teise naisena saja koondisemängu klubisse. Rekordit hoiab Kaire Palmaru, kel kirjas 105 matši sinisärgis. "Uhke tunne on. Väga äge on mõelda, et oled mänginud sada mängu Eesti koondise eest," kiitis Loo.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK