Lokomotivi pikk ootus jätkub: kaotati nii mäng kui ka mängijad (0)

2018. aastal Venemaa meistriks kroonitud Moskva Lokomotiv pole pärast toda õnnestunud hooaega tulisest linnarivaalist Moskva Spartakist jagu saanud ja ei õnnestunud veel ka sel nädalavahetusel.

Viimati alistas Lokomotiv Spartaki 2017. aastal ning järgmine võimalus tekib alles 2021. Selle perioodi jooksul on kolm mängu lepitud viiki ning kolm korda on Spartak lahkunud platsilt võitjana.

FCI Levadia endise mängija Anton Mirantšuki koduklubi Lokomotiv läks aga kohtumist juba kümnendal minutil juhtima. Anton seisis koos oma kaksikvenna Alekseiga palli taga ning vennase hea tsenderduse suunas peaga väravaks Murilo Cerqueira.

Sellega aga Lokomotivi jaoks head uudised ka lõppesid - 18. minutil pidi vigastuse tõttu platsilt lahkuma Dmitri Barinov, paarkümmend minutit hiljem Aleksei Mirantšuk. Kaks Venemaa koondislast. Juba on teada, et Barinovile diagnoositi ristatisidemete trauma, mis hoiab ta platsi kõrval kevadeni. Tagareit vigastanud Mirantšuki loodetakse taas platsil näha juba septembrikuise koondisepausi järel.

Kui esimesel poolajal kaotas Lokomotiv kaks põhimeest, siis teisel mängu. Spartaki väravate eest hoolitsesid Jordan Larsson ja Aleksandr Sobolev.

Oma vankumatut teekonda jätkab kahel viimasel hooajal Venemaa meistriks kroonitud Peterburi Zenit, kes on võitnud kõik neli esimest kohtumist. Seekord saadi 4:1 seisuga jagu Tambovist. Venemaa kõrgliiga viies voor algab juba täna õhtul

Jekaterinburgi Ural - Krasnodar 1:0 (1:0)