Lokomotiv ja vähemuses Zenit viigistasid hilistest penaltitest (0)

Fjodor Smolov pärast 90. minuti penalti realiseerimist tiimikaaslaselt Ze Luisilt õnnitlusi saamas. Foto: Scanpix / Sergei Fadeitšev / TASS

Venemaa kõrgliiga neljandas voorus tegid Moskva Lokomotiv ja Peterburi Zenit hilistest penaltitest 1:1 viigi.

Zenit jäi teise poolaja alguses vähemusse, kuna poolkaitsja Daler Kuzjajev sai oma teise kollase kaardi.

85. minutil läks aga Peterburi meeskond juhtima, kui üks-ühele pääsenud Sardar Azmoun tõmmati väravavaht Guilherme poolt maha ning Aleksei Sutormin lõi penalti alla nurka.

Normaalaja viimasel minutil Lokomotiv viigistas. Aleksandr Jerohhin tegi karistusala joonel Rifat Žemaletdinovile vea ning Fjodor Smolov realiseeris pärast VAR-i sekkumist penalti.

Lokomotivi hiline penalti tähendab, et liider Zenit pole nelja vooruga veel kordagi taga nulli hoidnud ning kaotas nüüd esimesed punktid.

Punkte kaotasid aga ka ülejäänud kaks meeskonda, kes omasid kolme vooru järel täisedu: Kaasani Rubin ja Moskva Dinamo. Rubin tegi 1:1 viigi Samara Krõlja Sovetoviga, kes oli ainsana kõik kolm varasemat kohtumist kaotanud. Dinamo jäi alla Groznõi Ahmatile 1:2, Maardus sündinud Jevgeni Harin tegi Ahmati eest täismängu.

Moskva Lokomotiv - Peterburi Zenit  1:1 (0:0)