Loe järele: Paide muudkui surus ja surus, aga Kure kaitset maha ei surunud (2)

Paide Linnameeskond jätkab sel hooajal mängudest FC Kuressaare vastu ainsagi võiduta. Aprillikuisele 1:2 kaotusele ja juunikuisele 1:1 viigile lisandus täna koduplatsil väravateta viik.

Paide omas enamuse mänguajast initsiatiivi ning lõi ka mitmeid korralikke väravavõimalusi, eriti avapoolajal ja teise poolaja alguses, ent kasutamata need jäidki. Enamus teisest poolajast jooksid paidekad vastu saarlaste kaitsemüüri, mis paiknes küll ülimadalal, aga toimis suurepäraselt.

Kuressaarel hiilgavad väravavõimalused puudusid, kuid nad hoidsid läbi mängu siiski ohtu üleval, avapoolajal eelkõige läbi standardolukordade ja teisel läbi kontrarünnakute.

Viigilise lõpptulemuse järel jätkab Paide neljandal tabelikohal, Nõmme Kaljust maas 12 punktiga ja Kuressaarest ees 5 punktiga. Konkurentidega võrreldes on Paidel veel kaks mängu varuks.